KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453657
nr 1245 3657
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Figurer, Signerad. Olja på pannå, 70x100
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:15:34
100 kr
150 kr
200 kr